آموزش ربات اینستاگرام

اشتراک گذاشته شده با :

ارزانترین

مشاهده پکیج خرید فالوور فوری برای افزایش فالوور اینستاگرام
مشاهده پکیج خرید فالوور فوری برای افزایش فالوور اینستاگرام

بازار رقابت در اینستاگرام هر روز گرم تر می شود و تعداد بیشتری از کسب و کارها و یا پیج های خصوصی، برای درآمد زایی در اینستاگرام، به دنبال افزایش فالوور و خرید فالوور فوری هستند.

در این بین، باید تعداد فالوور شما برای موفقیت در اینستاگرام زیاد باشد؛ و تفاوتی ندارد که از چه راهی این تعداد فالوور به پیج شما هدایت شده اند.

بسیاری فکر می کنند داشتن فالوور واقعی و فعال تنها با راه هزینه کردن و تبلیغات و یا به روش طبیعی امکان پذیر است اما استفاده از ربات اینستاگرام و یا خرید فالوور فوری باعث شده تا دیدگاه این افراد نیز عوض شود.

در واقع خرید فالوور یکی از سریع ترین راه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام در سال های اخیر بوده است و حتی افرادی که خود مدعی اشتباه بودن این روش هستند، اغلب برای جذب فالوور بیشتر، این مسیر را امتحان کرده اند.

خرید فالوور فوری

چرا خرید فالوور فوری ؟

با در نظر گرفتن این موضوع که اینستاگرام با فالوور فیک و غیر طبیعی مشکل دارد و همواره در تلاش برای حذف این فالوور ها است، خرید فالوور فوری اهمیت بیشتری پیدا می کند.

اما تردیدی نیست که بسیاری از راه های افزایش فالوور مانند روش های طبیعی فعالیت در اینستاگرام و یا روش تبلیغات در سایت ها و پیج های دیگر هزینه زیادی نیاز دارد.

ضمن اینکه افزایش فالوور بخصوص از طریق تبلیغات در پیج ها و سایت های دیگر به میلیون ها تومان سرمایه گذاری نیاز دارد و با این وجود باز هم سرعت جذب فالوور روند سریعی ندارد.

باید در نظر داشت که دنیای پر از رقابت امروز، زمان زیادی برای ما باقی نمی گذارد که بتوانیم با صبر و حوصله زیاد در رقابت بمانیم.

گاها برای موفقیت در مسیر بازاریابی و فروش از دست دادن فرصت ها یک اشتباه استراتژیک بسیار بد است که می تواند تبعاتی جبران ناپذیر به همراه داشته باشد.

اینستاگرام نیز امروزه یک بازار رقابتی استراتژیک شده که از دست دادن فرصت در این شبکه اجتماعی یعنی از دست دادن میلیون ها کاربر و مشتری و فالوور اینستاگرام.

به همین منظور باید بدون از دست دادن زمان از سریع ترین روش ها برای افزایش فالوور فوری در اینستاگرام استفاده کرد و خرید فالوور فوری بهترین روش است.

افزایش فوری فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور بصورت واقعی و فعال، کاملا با افزایش فالوور فیک و غیر فعال متفاوت است. اگر تنها هدف گذاری افزایش فوری فالوور اینستاگرام با خرید هر نوع فالووری باشد، مشکلی از شما حل نخواهد شد.

خرید فالوور فیک و غیر فعال، نه تنها نمی تواند باعث رشد و ارتقا پیج شما شود بلکه ممکن است ریسک غیر فعال شدن، بن شدن و یا مسدود شدن پیج اینستاگرام شما را هم به همراه داشته باشد.

خرید فالوور فوری با کیفیت یعنی خرید فالوور فعال و واقعی، این کار تنها زمانی محقق می شود که خرید فالوور از سایت ها و سرورهای مطمئن انجام شود.

سایت هایی مانند سایت فالوجت به دلیل استفاده از یک سرور اختصاصی بسیار قدرتمند و کاملا ایمن نه تنها قابلیت افزایش فالوور فوری را برای شما دارند بلکه این فالوور ها کاملا واقعی و فعال خواهند بود.

سرور اختصاصی به سایت فالوجت کمک می کند تا اکانت های واقعی و فعال را بر روی سایت شناسایی و ضمن ارائه خدمات با کیفیت به آنها، این اکانت ها را برای افزایش فالوور سریع سایر پیج ها نیز استفاده کند.

بیشتر بخوانید: سرور افزایش فالوور اینستاگرام

در نظر داشته باشید که تنها افزایش فالوور واقعی فوری است که می تواند باعث جذب فالوور بیشتر و بالا رفتن فوری اعتبار و محبوبیت پیج شما شود و خرید فالوور فیک و غیر فعال تاثیر زیادی در روند کار شما ندارد.

خرید فالوور فوری

خرید فالوور ایرانی ارزان چه فایده ای دارد؟

سال ها فعالیت در زمینه بازاریابی و فروش یک نتیجه کلی به همراه دارد و آن هم این است که محصولات باید در مکان هایی تبلیغ و معرفی شوند که مشتری بیشتر و در دسترس تری  دارند.

خرید فالوور ایرانی دقیقا همان چیزی است که یک فروشنده یا کسب و کار ایرانی نیاز دارد. در واقع خرید فالوور ایرانی یعنی داشتن تعداد زیادی فالوور در محدوده جغرافیایی کسب و کار شما.

فالوور ایرانی معمولا با روش های معمول ارزان به دست نمی آید و نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است تا جذب فالوور ایرانی اتفاق بیوفتد.

برای افزایش فالوور ایرانی باید مرتبا به پیج ها و اکانت هایی سرکشی کنید و آنها را فالو و  لایک کنید که می دانید ایرانی هستند و طبیعتا این کار نیاز به صرف هزینه زمانی و بعضا پولی زیاد دارد.

وقتی شما از طریق سایت فروش فالوور ایرانی معتبر اقدام به خرید فالوور ایرانی ارزان قیمت می کنید بسیاری از هزینه های زمانی و پولی را دیگر نیاز نیست انجام دهید.

طبیعتا فالوور ایرانی ارزان قیمت از بین فالوورهایی انتخاب شده اند که ایرانی هستند و قاعدتا فالوور ارزان ایرانی فالووری نیست که با اطمینان بتوان گفت طرفدار پیج شما خواهد بود و ماندگار می شود.

خرید فالوور ایرانی

این مفهوم فالوور واقعی ایرانی است. یعنی خرید فالوور ایرانی انجام شده ولی بسیاری از این فالوور ها ممکن است به دلیل عدم علاقه به محتوای پیچ شما ، اقدام به آنفالو کردن پیج بکنند و این طبیعی است.

اما آن دسته از فالوورهایی که باقی می مانند دقیقا افراد یا فالوور اینستاگرام ایرانی را شامل می شوند که به کسب و کار شما علاقه دارند.

پس، این فالوور ایرانی علاقمند است که باعث می شود تا بازدید پیج و پست های شما افزایش زیادی داشته باشد، موضوعی که الگوریتم های اینستاگرام را وادار می کند که روش ها و دفعات نمایش پست شما را توسعه دهند.

بنابراین تعداد بازدید پست توسط فالوور ایرانی اینستاگرام افزایش می یابد و این خود بهترین راه برای  جذب فالوور ایرانی بیشتر و علاقمند به پیج شما بسیار زیاد می شود.

بنابراین خرید فالوور ایرانی ارزان قیمت باعث می شود که نه تنها به فالوور زیاد علاقمند ایرانی و فارسی زبان دست پیدا کنید، بلکه تعداد فالوور های ایرانی پیج شما به سرعت بیشتر خواهد شد و بر بازدید و محبوبیت پیج شما افزوده می شود.

در نتیجه شما هم افزایش فالوور ایرانی با ارزان ترین قیمت خواهید داشت و هم به یک جمعیت علاقه مند و وفادار به محتوا و محصول خود که در دسترس شما هستند دست پیدا خواهید کرد.

در چنین شرایطی است که بازاریابی و تبلیغات بر روی مشتری هدف انجام شده است و احتمال فروش و برند سازی با قدرت بیشتر ، افزایش خواهد یافت و در دنیای واقعی و در اطراف خودتان نیز بهتر شناخته خواهید شد.

یکی از بزرگترین محاسن خرید فالوور ایرانی ارزان  موفقیت بیشتر در کسب و کار و در مقابل رقبا است. بسیاری از رقبا به دنبال خرید فالوور می روند ولی شما خرید فالوور ایرانی انجام می دهید.

منظور اینکه فالوور رقبا به احتمال زیاد از هر منطقه ای از جهان ممکن است باشند ولی فالوور شما کاملا ایرانی هستند و تاثیر بیشتری دارند.

در این حالت است که گفته می شود حتی  کیفیت از کمیت بهتر است و حتی شما با خرید فالوور ایرانی در تعداد کمتر و با داشتن فالوور کمتر می توانید در دنیای واقعی خیلی بیشتر از رقبای خود موفق باشید.

آیا خرید فالوور فوری اینستاگرام باعث مسدود شدن پیج اینستاگرام نمی شود؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که هر سایت افزایش فالوور باید در نظر بگیرد و این کار متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می گیرد و افزایش فوری فالوور باعث مسدود شدن پیج مشتری می شود، اضافه شدن ناگهانی فالوور است.

در واقع با افزایش فوری فالوور اینستاگرام خطر مسدود شدن و بن شدن پیج اینستاگرام به شدت افزایش می یابد.

برخی از سایت ها از جمله سایت فالوجت دقیقا به این خطر آگاه هستند و به همین دلیل با یک سیستم زمان بندی شده دقیق و حرفه ای کار افزایش فالوور فوری را انجام می دهند.

در واقع یکی از اصلی ترین تفاوت های شرکت فالوجت با سایر شرکت ها  و یا بهتر است بگوییم سایت ها برای افزایش فوری فالوور اینستاگرام ، روش افزایش فالوور فوری اینستاگرام است.

فالوجت در مدت زمان بسیار کم ولی با سرعت منطقی و با دید مطمئن کار افزایش فالوور را انجام می دهد تا خطری پیج اینستاگرام را تهدید نکند.

تردید نداشته باشید که افزایش ناگهانی فالوور اینستاگرام توسط الگوریتم های اینستاگرام رویت می شود و فورا شناسایی می شود.

اما افزایش زمان بندی شده فالوور اینستاگرام باعث می شود که روند افزایش فالوور اینستاگرام طبیعی جلوه کند و به هیچ عنوان تهدیدی تلقی نشود و ایمنی پیج به خوبی حفظ می شود.

ارزان ترین سایت خرید فالوور

یکی از مهم ترین نیاز های کسب و کار ها خرید فالوور در تعداد زیاد و با قیمت کم است. همین امر باعث می شود که گاها به دنبال سایت هایی باشند که در مسیر آنها دام پهن کرده اند.

 به یاد داشته باشید که ارزان قیمت بودن صرفا به این مفهوم نیست که نباید خدمات و پشتیبانی لازمی وجود داشته باشد و باید حتی فالوور ارزان قیمت نیز به خوبی پشتیبانی شود.

در زمانی که به دنبال ارزان ترین سایت خرید فالوور هستید بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشید:

  • خرید فالوور ارزان قیمت باید از بین اکانت های واقعی اینستاگرام باشد
  • فالوور ارزان قیمت هم نیازمند پشتیبانی است و باید یک تیم پشتیبانی خوب مدیریت این فالوورها را بر عهده داشته باشد.
  • خرید فالوور ارزان قیمت به معنی خرید یک شماره و یا عدد نیست و باید فالوور فعال و  واقعی باشد و این با تعامل فالوور قابل رویت است.
  • برای خرید فالوور ارزان قیمت سایت هایی را انتخاب کنید که از سرور اختصاصی استفاده می کنند و فالوور های  خودشان را دارند
  • سایت فروش فالوور ازران قیمت باید مجموعه ای از فالوورها را در اختیار داشته باشد و از بین این فالوور ها تعداد مورد نیاز شما را تامین کند.
  • خرید فالوور ارزان قیمت نباید به قیمت ریسک و خطر برای پیج شما باشد و باید سایت فروشنده فالوور ایرانی ارزان قیمت به صورت کاملا حساب شده و دقیق فالوور ها را با ایمنی بالا به پیج اضافه کند.
  • تیم پشتیبانی سایت خرید فالوور ارزان قیمت باید کاملا در دسترس باشد و در هر ساعت پاسخگو باشد.
  • قطعا در زمان خرید فالوور فوری نباید انتظار داشته باشید که همه فالوورهایی که خرید می کنید فعال باشند اما باید تمامی فالوور خریداری شده در زمان تعریف شده به پیج شما اضافه شوند و در واقع مطابق با سفارش شما به شما فالوور تحویل داده شود.

شرکت فالوجت با در اختیار داشتن یک سرور اختصاصی کاملا حرفه ای و در اختیار داشتن خیل وسیعی از کاربران فعال اینستاگرام کار افزایش فالوور فوری اینستاگرام را برای شما در کمترین زمان انجام می دهد.

خرید فالوور فوری با تضمین واقعی بودن و فعال بودن با استفاده از امن ترین روش های افزایش فالوور از جمله مزیت های شرکت فالوجت نسبت به رقبا می باشد.

ساخت ربات اینستاگرام چگونه است؟
ساخت ربات اینستاگرام چگونه است؟


امروزه استفاده از اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب به عنوان بازار هدفی برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. البته خیلی هم دور از پیش بینی نبود و شاید هدف اصلی خود اینستاگرام هم از ایجاد چنین شبکه اجتماعی هم ایجاد تغییراتی بنیادین در الگوهای کسب و کار بود. به همین دلیل اکنون به خوبی می توان به این نتیجه رسید که فردی که به این صفحه مراجعه کرده و به دنبال استفاده از ربات اینستاگرام است قطعا به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود است و به دنبال اهدافی اقتصادی و یا غیر اقتصادی در این مسیر است.

اپلیکیشن اینستاگرام ، قطعا امروز دیگر فقط یک شبکه اجتماعی نیست و تبدیل به یک ابزار بازاریابی و فروش شده است. این شبکه اجتماعی هر روز بیشتر محبوب می شود و کاربران این اپلیکیشن را فقط افراد خاصی تشکیل نمی دهند. وقتی در اطراف خود نگاهی بیاندازیم خواهیم دید که از کودکان چند ساله تا افراد مسن تر خانواده ها هم امروز با پدیده ای به نام اینستاگرام مواجه شده اند که با تمامی توصیف ها و هشدار ها قطعا نمی توان گفت که حضور اینستاگرام پدیده ای نا مطلوب است.

فالوور اینستاگرام از بعد خانواده و دوستان فراتر رفته است و همه به دنبال توسعه علاقمندی ها ، احساسات، خوشی و ناخوشی و از همه مهمتر محصولات و خدمات خود به جامعه ای بسیار بزرگتر از جمع دوستان و خانواده خود هستند. برای این منظور افزایش فالوور و جذب فالوور اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

به دست آوردن لایک بیشتر اینستاگرام، کامنت های بهتر و ارائه بازخوردهای مختلف عمدتا برای دیده شدن در اینستاگرام و بالا بردن جامعه مخاطب و به دست آوردن فالوور بیشتر است.

مشکل اما از جایی شروع می شود که به دست آوردن فالوور اینستا کار خیلی ساده ای هم نیست. برای اینکه یک شرکت و یا یک فرد بتواند به جامعه ای از مخاطبین هم سلیقه، علاقمند و دارای اشتراکات با خود در یک موضوع دست پیدا کند با روش های بسیار زیاد معمول عمدتا بیش از چند سال طول خواهد کشید و باز هم شاید نتیجه خیلی هم رضایت بخش نباشد.

همین امر باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت استفاده از اپلیکیشن فالووریاب بروند. نرم افزار فالووریاب که نه تنها احتمالا فریبی بیش نیست، بلکه سو استفاده، فالوور فیک و احتمال مخاطرات دیگر را هم با خود با پتانسیل بالا به همراه دارد.

ربات اینستاگرام

قطعا یکی از بهترین راه ها که به جرات می توان ادعا کرد اغلب صفحه های پر مخاطب اینستاگرام از آن استفاده می کنند و یا حداقل برای شروع استفاده کرده اند، ربات اینستاگرام است.

هر چند تولید محتوای با کیفیت بهترین و منطقی ترین راه برای جذب فالوور و افزایش فالوور واقعی است اما برای نشان دادن محتوای با کیفیت در اینستاگرام و برای دیده شدن در صفحه جستجوی اینستاگرام تلاش و صبر بسیار زیادی نیاز است.

برای اینکه به هدف زودتر برسیم استفاده از ربات اینستاگرام راه حل مناسبی است. رباط اینستاگرام  روشی سریع و قدرتمند برای جذب فالوور است ، اما نباید در انتخاب ربات اینستاگرام هم بی دقتی کرد و باید همیشه مراقب سو استفاده ها بود.


آشنایی با ربات اینستاگرام

ezgif.com-webp-to-jpg26265.jpg


ربات اینستاگرام یک نرم افزار و یا بهتر است بگوییم ابزاری است که به اکانت اینستا شما متصل می شود و کلیه فعالیت هایی که شما به عنوان مدیر پیج اینستاگرام انجام می دهید را انجام داده و مدیریت می کند و در ضمن با استفاده از قابلیت های هوشمندی که بسته به نوع طراحی ربات اینستاگرام در آن ایجاد شده است می تواند با سرعتی بسیار بالا به جذب فالوور پیج اینستاگرام کمک کند.

در زمان استفاده از ربات اینستا تنها کاری که باید شما انجام دهید برنامه ریزی است. با استفاده از این برنامه ها ربات پیج اینستاگرام  با مخاطبین مختلف که به نحوی با علایق، خواسته ها و بصورت کلی اشتراکات شما همخوانی دارند ارتباط برقرار می کند و فعالیت هایی مانند لایک کردن، کامنت نویسی، فالو کردن اینستاگرام و غیره را انجام می دهد.

 البته ربات صفحه اینستاگرام تنها به دنبال مخاطبین هم سلیقه نیست و به طرق مختلف بسیاری از مخاطبین اینستاگرام را که به نحوی با شما بتواند ارتباط دهد، دنبال می کند. جالب اینکه ربات اینستاگرام می تواند بصورت دایرکت هم برای دیگران متن و پیام ارسال کند، حسن این کار و سایر اقدامات دیگری که ربات اینستاگرام انجام می دهد این است که شما به عنوان فردی فعال شناخته می شوید و به این ترتیب خود اینستاگرام هم در دیده شدن بیشتر در اینستاگرام به شما کمک می کند. حال اگر پست اینستاگرام شما با کیفیت باشد، مخاطبین را به واکنش متقابل ترغیب کند و بتواند حس مخاطب را به خوبی درگیر کند موفقیت شما بیشتر خواهد شد.

وقتی پست با کیفیت تولید شود ، یعنی شما بدون عجله محتوای با کیفیت اینستاگرام خود را تولید کنید، به مخاطبین توجه کنید و با آنها تعامل داشته باشید ، نتیجه ای که به دنبال دارد، فالو شدن صفحه اینستاگرام شما با میل و رغبت توسط مخاطبین مختلف و این یعنی جذب فالوور واقعی که توسط ربات اینستاگرام به راحتی برای شما ممکن شده است.

نحوه کار ربات اینستاگرام

همان گونه که متوجه شدید ربات اینستاگرام باید همانند یک انسان واقعی کار کند. برای این منظور نباید در ارائه کامنت ها، لایک ها و غیره خیلی مصنوعی برخورد شود.

اما خود ربات اینستاگرام چه شکلی کار می کند؟ بعد از خرید ربات اینستاگرام شما باید آن را به اکانت خود تخصیص داده و یا اتصال دهید. سپس مثلا اگر در زمینه طراحی داخلی فعالیت می کنید باید چندین پیج فعال اینستاگرام در زمینه طراحی سایت و چندین پیج اینستاگرام مرتبط با فعالیت خودتان را پیدا کنید و آدرس پیج اینستا آنها را وارد ربات اینستاگرام خودتان بکنید.

اکنون فعالیت رباط اینستاگرام آغاز می شود و با رفتن سراغ فالوور های این پیج ها و لایک کردن پست و کامنت نویسی و غیره خودش را به فالوور اینستاگرام پیج آنها معرفی می کند. همچنین این ربات می تواند حتی فالوورهای مخاطبین این پیج ها را نیز فالوو کند. در نهایت اگر محتوای پیج اینستاگرام شما با کیفیت و جذاب باشد تردید نداشته باشید که کم کم فالوور پیج اینستاگرام های مربوطه به سراغ پیج شما هم خواهند آمد. خودتان حدس بزنید چه می شود. فالوور واقعی اینستاگرام یعنی دقیقا همین.

ربات اینستاگرام حتی می تواند بدون دخالت شما و با تنظیماتی که شما به آن می دهید به فعالیت خود ادامه دهد. بنابراین دیگر لازم نیست تمام مدت در صفحه اینستاگرام خودتان باشد و می توانید کار انتشار پست، کامنت نویسی و غیره را غیر حضوری انجام دهید، این هم در هر ساعت و هر لحظه ای که دوست دارید.

از دیگر خصوصیات ربات اینستاگرام این است که می تواند با کلمات کلیدی که شما به آن می دهید ، با ایجاد هشتگ آن را در موقعیت ها و پیج هایی که شما انتخاب می کنید با برنامه دقیق و هدفمند توسعه و انتشار دهد.

ساخت ربات اینستاگرام

اگر تا به حال دنبال استفاده از ربات اینستاگرام بوده باشید قطعا با جملاتی مانند دانلود برنامه فالوور یاب، دانلود ربات رایگان اینستاگرام، اپلیکیشن ربات اینستاگرام ، ربات ارزان و یا ربات رایگان اینستاگرام و غیره مواجه شده اید.

اما حقیقت این است که عمده این ربات های اینستاگرام کیفیت خوب و واقعی ندارند. بعضا کلاهبردار هستند و حتی ممکن است تجارب تلخی هم از کار با ربات اینستاگرام داشته باشید.

دلیل آن این است که صرف نظر از تقلبی بودن و فیک بودن ربات اینستاگرام ، ربات های اینستا به دو دسته کلی تقسیم می شوند که ممکن است در انتخاب آنها اشتباه کرده باشید:

انواع ربات اینستاگرام:

۱- ربات نرم افزاری اینستاگرام:

ربات نرم افزاری اینستاگرام نوعی نرم افزار است که با نصب کردن آن روی یک سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ کار می کند. در این حالت باید سیستم روشن و ربات راه اندازی شود تا به فعالیت خود ادامه دهد و طبیعی است که خاموش شدن سیستم برابر است با غیر فعال شدن ربات اینستاگرام. البته قطعا این نوع ربات بر مبنای اینترنت کار می کند و نیاز به اینترنت پر سرعت هم خواهید داشت.

۲- ربات تحت وب اینستاگرام

بر خلاف ربات نرم افزازی اینستاگرام، ربات تحت وب اینستاگرام همان گونه که از نامش مشخص است با استفاده از وب کار می کند و الزاما نیازی نیست که کامپیوتر و یا لپ تاپ روشن باشد و یا با استفاده از اینترنت پر سرعت کار کند. برای استفاده از ربات اینستاگرام تحت وب باید تنظیمات مورد نیاز که در بالا به آن اشاره شد انجام شود تا ربات اینستا کار خود را شروع کند.

نکته مهمی که در استفاده از ربات اینستاگرام باید در نظر داشته باشید این است که پروتکل اینستاگرام به شکلی برنامه ریزی و مرتبا به روز می شود تا با ربات ها مقابله کند. به همین دلیل بود که توضیح دادیم که باید حتما فعالیت ربات هدفمند و با برنامه باشد و نباید در استفاده از آن زیاده روی شود.

ربات اینستاگرام تحت وب نسبت به ربات اینستاگرام نرم افزاری بسیار بهتر است. این ربات ها اگر به خوبی برنامه نویسی شوند می توانند بسیار انعطاف پذیر و حرفه ای عمل کنند و تشخیص ربات بودن آنها بسیار دشوار است. البته قطعا نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی برای داشتن این نوع ربات دارید و یا اگر این دانش را ندارید باید از شرکت های معتبر برنامه نویس اقدام به خرید ربات اینستاگرام بکنید، مانند ربات فالو جت که از بهترین نوع ربات اینستاگرام در کشور است.

ربات حرفه ای اینستاگرام به خوبی خود را با تغییرات مختلف اینستاگرام، تنها با تنها تغییرات اندکی در تنظیمات آن همسان سازی می کند و هر بار با یک راه اندازی مجدد می تواند به کلی متفاوت عمل کند. معمولا ربات تحت وب حرفه ای یا باید توسط برنامه نویس نوشته شود و یا باید از ربات تخصصی وب مانند ربات فالوجت با خرید اشتراک ربات استفاده شود که هر دو نیاز به هزینه دارد.

البته هزینه نوشتن ربات اختصاصی برای پیج اینستاگرام بسیار بالا است و عموما هم نیاز به آن نیست و می توان با استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام فالو جت و یا همانند آن به خوبی به هدف مورد نظر در کمترین زمان دست یافت.

نکته مهم دیگر در ساخت ربات اینستاگرام  داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته است. بنابراین قبل از سفارش ربات اختصاصی برای پیج اینستاگرام بهتر است در مورد هزینه ها و پشتیبانی آن اطمینان پیدا کنید. ضمنا توجه داشته باشید که ربات اینستاگرام تحت وب باید مرتبا به روز رسانی شود و اگر این ربات خاص پیج اینستاگرام شما نوشته شود امکان به روز رسانی آن باز هم با هزینه ممکن می شود و به همین دلیل خیلی توصیه نمی شود.

ما در شرکت فالوجت این اطمینان را برای شما فراهم نموده ایم تا با پشتیبانی بدون محدودیت و یا استفاده از تمام ظرفیت های ممکن بتوانید در کمترین زمان  و کمترین هزینه اقدام به بالا بردن فالوور پیج اینستاگرام خود بکنید و به راحتی به اهداف تعریف شده خود دست پیدا کنید. تنها کافی است با یک دوره کوتاه مدت استفاده از ربات فالوجت به این باور با اطمینان دست پیدا کنید که ربات اینستاگرام فالوجت یک ادعا نیست و یک واقعیت اثبات شده است.