آموزش ربات اینستاگرام

اشتراک گذاشته شده با :

افزایش بازدید

با خرید بازدید یوتیوب، همه در حال مشاهده ویدیو شما خواهند بود
با خرید بازدید یوتیوب، همه در حال مشاهده ویدیو شما خواهند بود

آیا می دانید که در هر دقیقه ، بیش از 300 ساعت محتوای ویدیویی در یوتیوب بارگذاری می شود؟ هرچه یوتیوب اشباع تر شود ، جذب تماشاگران به محتوای شما و افزایش بازدید یوتیوب به طور فزاینده دشوار است. در نتیجه ، خرید بازدید، به روشی فزاینده و رایج، برای بدست آوردن بینندگان سریع و بدون مشکل تبدیل شده است.

بازدید یوتیوب

خرید ویو یوتیوب مزایای مختلفی دارد. مهمتر از همه ، خریدن بازدید به تسریع در رشد واقعی و آنی فیلم ها و کانال های شما کمک می کند. فیلم هایی که دارای تعداد بازدید بالاتر هستند (خواه آن نمایش ها خریداری شده اند یا به صورت واقعی جمع شده باشند) جذاب تر به نظر می رسند ، که به نوبه خود باعث ترافیک بیشتر می شود. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما دو نسخه متفاوت از همان آهنگ را مشاهده می کنید:

- فیلم A دارای 20،000 بازدید است

- فیلم B فقط 300 بازدید دارد.

می خواهید روی کدام فیلم کلیک کنید؟ در اکثر موارد ، کاربران یوتیوب تصور می کنند که ویدیو A به دلیل داشتن بازدیدهای بیشتر بهتر است. بنابراین ، خرید بازدید یوتیوب می تواند پایه ای از نمایش ها را فراهم کند که در آینده برای جذب بیننده واقعی کار خواهد کرد و باعث افزایش بازدید محتوای شما می شود.

متأسفانه ، بیشتر افراد درباره خرید خدمات یوتیوب چیزهای منفی را می شنوند یا فرض می کنند. آنها فکر می کنندکه خریدن بازدید ذاتاً "بد" است و انجام این کار باعث می شود محتوای آنها حذف شود. اگر چه این اتفاق نمی تواند از حقیقت دور باشد، اما وقتی تصمیم می گیرید از یک مرجع و سایت فروش معتبر بخرید ، به میزان چشمگیری، افزیش  بازدید از محتوای خود را مشاهده می کنید.

 

آیا باید بازدیدهای یوتیوب را خریداری کنید؟

دلایل زیادی برای خرید بازدیدهای یوتیوب وجود دارد. یکی از مهمترین آنها اثبات اجتماعی است. موفقیت ویدئوی شما تا حد زیادی به میزان اثبات اجتماعی یا تعامل ناشی از آن بستگی خواهد داشت. اگربازدید زیادی داشته باشید ، سایر بینندگان کنجکاو تر و ترغیب به بررسی آن می شوند. اگر ویدیوی شما تعداد بازدید کمی داشته باشد ، مردم کمتر آن را  تماشا می کنند.

دلایلی دیگر که مطمئناً باید خرید نمای یوتیوب را در نظر بگیرید:

تعداد بازدیدهای یوتیوب زیادی را به سرعت به دست آورید

شانس بیشتری برای فراگیر شدن ویدیوی خود دارید

ویوهای واقعی بیشتری را جلب کنید

اعتبار اجتماعی حساب یوتیوب خود را تقویت کنید

مشترک یوتیوب را بصورت طبیعی و واقعی جذب کنید

محبوبیت خود را در یوتیوب افزایش دهید

بگذارید کاربران دیگر شما را جدی بگیرند

 

خرید بازدید یوتیوب یک روش مرسوم و درست است. برای ایجاد شهرت و موفقیت، فیلم هایی با کیفیت بالا کافی نیست. برای به دست آوردن آن ، به اثبات اجتماعی احتیاج دارید و خریدن بازدید برای ویدیوی شما باعث می شود فشار در جهت درست انجام شود. ویو یوتیوب را از ارائه دهندگان قابل اعتماد خریداری کنید و از طریق واقعی باعث گسترش کانال خود شوید.

 

خرید بازدید یوتیوب

فالوجت، ارائه دهنده معتبر و با کیفیت خدمات یوتیوب

در پایان ، خرید بازدید یوتیوب می تواند راهی عالی برای افزایش ویو محتوای شما در یوتیوب و هدایت بینندگان واقعی  به فیلمهای شما باشد. مهمترین نکته ، خرید از یک شرکت تأمین کننده مشهور است که به ارائه بازدید با کیفیت بالا ، و همچنین ادغام بازدید از خرید در یک استراتژی بهینه سازی جامع و بزرگتر یوتیوب می پردازد. این کار با هدایت ترافیک واقعی و فعال بیشتر به محتوای شما ، به حداکثر رساندن قدرت خرید کمک می کند.

5 ابزار پرکاربرد برای افزایش بازدید در اینستاگرام

اینستاگرام این روزها پر شده از پیج‌های جذاب و متفاوتی که فالوورهای زیادی را جذب خود کرده‌اند. همین موضوع کار را برای افزایش فالوور اینستاگرام سخت‌تر کرده است. باید تلاش کنید تا با انتشار پست‌های جذاب و خلاقانه توجه دیگران را به سمت پیج اینستاگرام خود جذب کنید. معمولا کاربران همیشه این دغدغه را دارند که برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام چه باید کرد؟ در این مطلب 5 ابزار مفید برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام معرفی می‌شود.

Crowdfire

با استفاده از اپلیکیشن Crowdfire می‌توانید عملکرد بهتری داشته باشید و در واقع اقدام به بهینه‌سازی اکانت خود کنید.

فالو کردن افراد در اینستاگرام و جذب فالوور یکی از مسائل مهم در ایسنتاگرام محسوب می‌شود. قاعدتاً شما تمایل دارید که افرادی را فالو کنید که به شما فالوبک بدهند چرا که در غیر این‌صورت عدم تناسب فالور و فالووینگ، باعث می‌شود اکانت اینستاگرام شما شبیه به یک اکانت اسپم باشد. همچنین فید شما و تصاویری که شما خواهید دید، با تجارت شما و ذائقه شما متناسب نخواهد بود.

برنامه Crowdfire برای مدیریت این امور به کمک شما می‌آید. از جمله در این حالات، فالوینگ‌های شما را آنفالو می کند:

  1. اگر فالوینگ شما غیرفعال باشد
  2. فالوبکی از فالوینگ دریافت نشد
  3. اگر فالوینگ شما، شما را به عنوان اسپم به اینستاگرام گزارش کرد.

ScheduGram

همان‌گونه که قبلا در مقاله “بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه مواقعی می‌باشد؟ ” بیان شد، زمان انتشار پست‌ها در افزایش لایک اینستاگرام و بیشتر دیده شدن در اینستاگرام موثر است. بنابراین مدیریت زمان انتشار پست‌ها هم از مسائلی است که برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام باید در نظر بگیرید.

ScheduGram امکان زمانبندی پست‌ها را در اختیار شما می‌دهد تا بتوانید مشخص کنید که پست‌ها را در چه زمانی منتشر کنید. بنابراین وقتی شما بیرون از منزل هستید این اپلیکیشن پست‌های شما را در زمان‌های تعیین شده منتشر خواهد کرد. البته این برنامه فقط هفت روز به طور رایگان در اختیار شماست.

Like4Like

Like4Like سرویسی برای تبادل لایک در اینستاگرام می‌باشد. همان‌گونه که می‌دانید هرچه افزایش لایک اینستاگرام شما بیشتر باشد، رنک شما در فید اینستاگرام بیشتر می‌شود. اما اگر تعداد فالوورهای شما کم باشد، میزان لایک هم کم خواهد بود. بنابراین Like4Like می‌تواند برای افزایش لایک برنامه مفیدی باشد.

برای تبادل لایک باید به سراغ اکانتهایی بروید که اسپم نباشند و ترجیحاً فالوورهایی مانند فالوورهای شما داشته باشند.

Iconosquare

سئوکارها قطعاً با برنامه گوگل آنالیتیک آشنایی دارند و برای محاسبه ترافیک سایت از آن استفاده می‌کنند. اپلیکیشن Iconosquare نیز شبیه به گوگل آنالیتیک می‌باشد و برای آنالیز اینستاگرام مفید می‌باشد. این برنامه برای آنالیز لایک ها، کامنت ها و … در اینستاگرام به کار می رود. قطعا شما برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام نیاز دارید که بدانید کدام تصاویر و پست‌های شما بهتر توانسته است با فالوورها ارتباط برقرار کند. بنابراین اپلیکیشن Iconosquare نیز می‌تواند برنامه مفیدی باشد. البته این برنامه مدت محدودی به طور رایگان در اختیارتان خواهد بود.

followjet

followjet نیز یکی دیگر از ابزارهای مفید برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام (ربات اینستاگرام)است. با استفاده از این ابزار مفید می‌توانید پیج اینستاگرامی خود را به دیگران معرفی کنید. ربات followjet بر اساس فیلترهای تعیین شده به تبلیغات موثر در اینستاگراممی‌پردازد. بدین ترتیب روزانه افراد زیادی بر اساس فیلترهای مشخص شده فالو و یا لایک می‌شوند و شما به سرعت شاهد افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خود نیز خواهید بود.