آموزش ربات اینستاگرام

اشتراک گذاشته شده با :

فالوجت

آشنایی با انواع ربات اینستاگرام
آشنایی با انواع ربات اینستاگرام

استفاده از ربات برای مدیریت و ساده سازی کارهای یک صفحه اینستاگرام بسیار مرسوم است . از این رو تعداد زیادی ربات برای اهداف و مقاصد متفاوت برنامه نویسی و ساخته شده است. اگر با ربات های اینستاگرام و نحوه کارکرد آنها آشنا نیستید می توانید مطلب ربات اینستاگرام را مطالعه کنید تا با نحوه کارکرد ربات ها و مزیت آنها بیشتر آشنا شوید. بنابه کارکردی که ربات های اینستاگرام دارند آنها را به دسته های متفاوتی تقسیم می کنند. که برخی از این دسته شامل موارد زیر است.


ربات فالوور بگیر اینستاگرام


این ربات فقط برای جذب فالوور برای پیج شما مورد استفاده قرار می گیرد. و با فالو کردن مجموعه ای از افراد در صورت جذاب بودن پیج شما آنها هم شما را فالوو می کنند و تکرار این کار به شما همواره کمک می کند. در بعضی از برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام در ابتدا شما باید برای خود سکه جذب کنید تا بتوانید از امکانات مورد نظر خود استفاده کنید. و معمولا با توجه به وقتی که برای این کار صرف می شود خروجی خوبی ندارد.در ضمن تعداد زیادی از این برنامه ها از روش ذکر شده استفاده نمی کنند و همواره برای شما فالوور فیک به ارمغان می آورند.

خرید ربات ارسال زمانبندی شده ویدئو در اینستاگرام


ربات لایکر اینستاگرام


این ربات با استفاده از فیلترهایی که در آن تعریف شده است . شما می توانید پست های خاصی را لایک کنید با این کار به گونه ای با افراد دیگر ارتباط برقرار کرده اید و انها نیز کنجکاو به مشاهده کردن صفحه ایسنتاگرام شما هستند.


ربات آنفالو یاب اینستاگرام


یکی از مشکلاتی که اینستاگرام دارد این است که زمانیکه شخصی از فالوورها شما را آنفالو می کند برای شما پیامی ارسال نمی شود و اگر تعداد فالوورهای شما زیاد باشد با استفاده از روش های دستی کاری اصولی نیست بنابراین بهتر است که از ربات های مخصوص این کار استفاده کنید. با اسفاده از ربات آنفالو یاب ایننستاگرام علاوه بر مشخص شدن افرادی که شما را آنفالو کرده اند می توانید با زدن تنها یک دکمه تعداد زیادی از افرادی که شما را آنفالو کرده اند در کسری از ثانیه آنفالو کنید.

خرید پنل افزایش فالوور اینستاگرام


ربات همه کاره اینستاگرام


این دسته از ربات ها ، ربات هایی هستند که تمام موارد ذکر شده و… را انجام می دهد و به عنوان پیشرفته ترین ، بهترین ربات اینستاگرام و … شناخته می شوند. فالوجت نیز یکی از ربات های همه کار اینستاگرام است. که برای مدیریت صفحات اینستاگرام خود می توانید از آن استفاده کنید. از دیگر این ربات ها می توان به نینجاگرام اشاره کرد.


source: آموزش ساخت ربات اینستاگرام

چرا ربات هوشمند اینستاگرام؟
چرا ربات هوشمند اینستاگرام؟

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانی ها است و هر کسب و کاری را وسوسه می کند که در اینستاگرام حضور فعالی داشته باشند. و به صورت میانگین چند ساعت در اینستاگرام به فعالیت بپردازند. بنابه این دلایل تبلیغات در اینستاگرام اهمیت بسیار بالایی دارد .حضور فعال دراینستاگرام برای کسب و کارها علاوه بر محبوب شدن آنها می تواند مواردی مانند تبلیغات هدفمند و کاهش هزینه تبلیغات و دست یابی به مشتریان بیشتر , مشهور شدن برند , محصول و … باشد. شاید شما هم به این دلایل به اینستاگرام علاقه مند شده باشید و یا اینکه بخواهید از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید. اما قبل از شروع به کار لازم است تا بدانید که یک صفحه یا پیج اینستاگرام خود به تنهایی ارزش زیادی ندارد حتی اگر هزینه های زیادی را برای طراحی و ساخت پست های اینستاگرام خود انجام دهید.


فالوور اینستاگرام راز موفقیت پیج های اینستاگرام


آن چیزی که یک پیج اینستاگرام را جذاب می کند و می توان از آن صفحه به عنوان یک پیج اینستاگرام موفق یاد کرد تعداد فالوور های ان پیج اینستاگرام است. فالوور ها را در اینستاگرام می توان همان مشتریان به حساب آورد البته هر فالوور ارزش سرمایه گذاری ندارد. پس هدف خود را در افزایش فالوور اینستاگرام باید بر روی فالوورهای ارزشمند بگذارید. بنابراین خرید و فروش پیج اینستاگرام و خرید فالوور به صورت پکیج و از قبل مشخص به شما در توسعه کارتان کمکی نمی کند. فالوور زمانی برای شما ارزش دارند که از محصولات و خدمات شما استفاده کنند

بنابراین می توان گفت که ارزش 10 فالوور که به مشتری تبدیل شوند از هزاران فالوور بی کیفیت بهتر است. بنابراین جذب فالوور اینستاگرام از مدیریت و ساخت خود صفحه اینستاگرام کاری بسیار مشکل و سخت تر است . از اینرو خیلی از افراد به جای پیدا کردن راه چاره به دنبال راه های کوتاه هستند تا بتوانند در کوتاهترین زمان نتایج ظاهری را به دست آورند حتی اگر نتایج به دست آمده فیک باشند. بهترین گزینه برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. 


ربات اینستاگرام فالوجت


ربات اینستاگرام به برنامه هایی گفته می شود که بر روی صفحات اینستاگرام شما فعالیت می کنند. این فعالیت ها کاملا بستگی به ظرفیت های ربات شما دارد بنابراین سعی داشته باشید که بهترین ربات اینستاگرام که همان ربات هوشمند اینستاگرام هستند را انتخاب کنید.


مزیت های استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام فالوجت


بات های اینستاگرام جدا از نوع آنها امکانات زیادی را برای ما فراهم میکنند. برخی از این امکانات شامل افزایش فالوور واقعی اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , حذف برخی نظرات و … این کارها باعث برتر بودن یک ربات اینستاگرام نسبت به دیگر ربات ها نمی شود این امکانات برای تمام ربات ها یکسان است بنابراین باید امکانات منحصر به فردی وجود داشته باشد که از یک ربات به عنوان ربات هوشمند اینستاگرام یاد شود این امکانات ویژه می تواند کارهایی مانند ارسال پست زمانبندی شده , امکان انتخاب جنسیت فالوور ها برای افزایش فالوور واقعی بهتر و با کیفیت تر , ارائه گزارش های مدیریتی برای دریافت بهتر فیدبک ربات اینستاگرام , فیلتر سازی بر اساس هشتک و هدف گذاری روی یک پیج اینستاگرام خاص برخی از امکانات ویژه فالوجت به عنوان ربات هوشمند اینستاگرام است. 

 فالوجت علاوه بر اینکه به عنوان بهترین ربات اینستاگرام شناخته میشود. یک ربات همه کاره اینستاگرام نیز به حساب می آید زیرا با استفاده از فالوجت می توانید تمام کارهای مورد نیاز خود را انجام دهید.


تبلیغات در اینستاگرام با استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام


همانطور که گفتیم مدیریت پیج های اینستاگرام کاری بسیار مشکل و زمانبر است بنابراین به صرفه نیست بخواهید تمام کارها را خود انجام دهید بنابراین بهترین راه استفاده از ربات اینستاگرام است . استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام فالوجت نسبت به روش های دیگر تبلیغات در اینستاگرام مزیت های خاصی دارد. یکی از روش های معمول تبلیغات در اینستاگرام درج تصویر پیج اینستا شما در پیج های دیگر است این روش علاوه بر هزینه بالایی که دارد تضمینی بر افزایش فالوور اینستاگرام شما ندارد و در بیشتر مواقع در مواقع نامناسب تبلیغات شما در آن صفحات درج می شود بنابراین این روش سنتی تبلیغات اینستاگرام کاری اصولی نیست. روش دیگر خرید پیج آماده است این روش اصلا توصیه نمی شود زیرا با داشتن قیمت بالا , فالوور های این صفحات اینستاگرام به درد شما نمی خورد زیرا این فالوور ها , فالوورهای شما نیستند . بنابراین کار هدفمند بدون ربات اینستاگرام کار بسیار سختی است بنابراین بهترین راه برای شما استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام است. چنانچه با امکانات فالوجت برای تبلیغات در اینستاگرام آشنا نیستید مطلب ربات تبلیغاتی اینستاگرام فالوجت را بخوانید.


چرا ربات هوشمند اینستاگرام


استفاده از ربات های ساده در اینستاگرام شما را مجبور می کند که برای هر کار خاص یک ربات خاص را نصب کنید مانند برنامه های فالوئر بگیر , برنامه فالوویاب , برنامه آنفالو و .. بنابراین برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود باید 10 ها برنامه نصب کنید. به جای استفاده ازچندین برنامه شما می توانید همه این امکانات را در ربات هوشمند اینستاگرام فالوجت داشته باشید . در ضمن ربات اینستاگرام فالوجت نیازی به دانلود و نصب ندارد و تمام کارها را بعد از تنظیم به صورت اتوماتیک انجام می دهد.


منبع: آموزش ساخت ربات اینستاگرام